fbpx

Kas mes esame?

kas-mes-esame-optVisiems klientų pasitenkinimo tyrimams vadovauja lektorius ir konsultantas Mindaugas Lastauskas. Jo patirtis pardavimų srityje prasideda nuo 2000 metų. Kaip pardavimų specialistas yra perėjęs visus pardavėjo karjeros lygius – nuo pardavimų vadybininko, kurio pagrindinė funkcija šaltieji skambučiai iki pardavimo vadovo. Per tą laiką dirbo įvairiose B2B paslaugas teikiančiose įmonėse – vadovavo TV3, Delfi ir JCDecaux pardavimo skyriams. Bendras karjeros pardavimo biudžetas didesnis nei 100 mln. EUR.

Mindaugas yra įgijęs Vilniaus universiteto matematikos bakalaurą ir verslo vadybos magistrą. Yra vadovavęs rinkos tyrimų bendrovei Marswalkers.

Mūsų požiūris į visus klientų pasitenkinimo tyrimus yra per pardavėjo prizmę.  Skaičiai, tyrimai, analizės turi padėti parduoti, o ne tiesiog „puošti“ ataskaitas akcininkams, ar kelti vidinį pasitenkinimą.

Mindaugas yra Vilniaus universiteto dėstytojas, Žinių radijo laidų autorius.

Daugiau informacijos apie kitas teikiamas paslaugas galite rasti čia: www.pamo.lt

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies), kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.